Akimirka dviese
...
Garo pirtis, sūkurinė vonia, atpalaiduojantis kūno masažas dviems toje pačioje patalpoje , poilsis prie arbatos. Tai ramybės akimirka dviems.Jūs mėgausitės buvimu kartu pirtyje, sūkurinėje vonioje, ir procedūros metu būsite šalia.
Dovanų kuponas
Atgaiva
...
Pasikaitinimas pirtyje, sūkurinė vonia, holistinė veido ir kūno procedūra (1 val. 30 min.), poilsis su arbata. Žodis „holistinis“ kilęs iš graikiško žodžio „holos“ - reiškia „visas“. Holistinė procedūra nedalina žmogaus į atskiras dalis, o veikia kaip vientisa visuma.
Dovanų kuponas
Auksinė akimirka
...
Pasikaitinimas garo pirtyje, sūkurinė vonia, kūno įtrynimas medaus ir eterinių aliejų mišiniu, medui įsigerti – garo pirtis, arbata. Medaus ir eterinių aliejų įtrynimas - kaukė ir odos valymas vienu metu. Tai trumpa atpalaiduojanti procedūra, kurios metu vietoje aliejaus naudojamas medus. Po to su medumi (kaip su kūno kauke) dar pasėdėsite garo pirtyje. Patirsite nuostabų stimuliuojantį, valantį, vitaminizuojanį medaus poveikį. Tai – auksinė jūsų akimirka. Ši procedūra netinka alergiškiems, bei turintiems jautrius kapiliarus žmonėms.
Dovanų kuponas
Braškių SPA
...
Pasikaitinimas garo pirtyje, sūkurinė vonia, braškinis kūno šveitimas, atpalaiduojantis kūno masažas, arbata. Pasilepinkite gaiviu braškių aromatu, atgaivinkite odą braškių šveitikliu, praturtintu aguonos grūdeliais. Atpalaiduojantis braškių kvapo masažas pratęs saldų poilsį, kurį užbaigsite prie arbatos su braškiniu siurprizu.
Dovanų kuponas
Deserto SPA
...
Garo pirtis ir sūkurinė vonia; kūno šveitimas kavos, cinamono ir citrusų šveitikliu; atpalaiduojantis kūno masažas su pasirinktu masažiniu desertu (šokolado, braškių, kokoso) , arbata. Norisi kažko skanaus, kvapnaus ir šildančio? Ši SPA programa, tarsi puodelis kavos su desertu Jūsų kūnui.
Dovanų kuponas
Gintarinė akimirka
...
Garo pirtis, sūkurinė vonia, kūno įmasažavimas gintaro dulkių aliejumi, garo pirtis gintaro mišiniui įsigerti, poilsis su arbata Yra žinoma daug gydomųjų gintaro savybių. Pagrindinė veiklioji medžiaga - gintaro rūgštis. Ji išsiskiria į aplinką šildant gintarą. Be gintarinių papuošalų nešiojimo, mes siūlome išbandyti įmasažavimą gintaro dulkių aliejaus mišiniu. Per odą gintaro rūgštis pateks į visą organizmą. Ištirta, kad ji visiškai nekenksminga, bet stiprina organizmo atsparumą, nervų sistemą, turi harmonizuojantį poveikį, yra puikus antioksidantas – stabdo ląstelių senėjimo procesus, gydo žaizdas, veikia priešuždegimiškai.
Dovanų kuponas
Gintarinė oazė
...
Šilto gintaro terapija pėdoms ir delnams, gintaro arbata, kūno šveitimas gintaro dulkėmis, pasikaitinimas sausoje saunoje, veido masažas su gintarais, kūno įmasažavimas gintaro dulkių aliejumi. Tai maksimalus gintaro gydomųjų savybių panaudojimas jūsų kūno ir sielos sveikatai.
Dovanų kuponas
Karališka akimirka
...
Pasikaitinimas pirtyje, sūkurinė vonia, kūno įvyniojimas į kaukę (spanguolių arba negyvosios jūros purvo, arba šokolado), aliejaus įmasažavimas, poilsis su arbata. Šio procedūrų komplekso metu pasijusite karališkai lepinamas. Po malonių pirties ir sūkurinės vonios procedūrų, SPA specialistės įvynios jus į pasirinktą kūno kaukę. Trisdešimt minučių būsite pasinėrę į gamtos dovanų glėbį. Po to Jūsų laukia atpalaiduojantis aliejaus įmasažavimas. Galite pasirinkti kūno įvyniojimą: Šokoladinė kūno kaukė pasižymi odą jauninančiu, stangrinančiu, tonizuojančiu, nuotaiką keliančiu poveikiu. Spanguolių kūno kaukė drėkina, atstato, jaunina kūno odą. Prisotina vitaminais ir mikroelementais. Negyvosios jūros purve yra didelė mineralų ir mikroelementų koncentracija. Nuo senų laikų jis naudojamas įvairioms odos, sąnarių ligoms gydyti. Purvo kaukė neutralizuoja toksinus, maitina, tonizuoja, skatina žaizdų gijimą, veikia priešuždegimiškai.
Dovanų kuponas
Kaštonų SPA
...
Pėdų vonelė su kaštonais, kūno šveitimas su kaštonų šiūruoklėmis, kūno masažas naudojant kaštonų sviestą ir kaštonų ryšulių vibroakustinius elementus. Arbata. Kaštonas- ne tik puikiai nuteikia pavasarį įspūdingomis žiedų žvakėmis, o rudenį žaismingais vaisių kamuoliukais, bet turi ir gydomųjų savybių: stiprina kraujagysles, slopina skausmą, veikia priešuždegimiškai. Kaštonų vaisiuose esantys saponinai turi prausiamųjų muilo savybių. Dar sakoma, kad kaštonai sugeria blogą energiją, teigiamai veikia kūną ir sielą. Išbandykite tai pas mus.
Dovanų kuponas
Klasikinė hamamo procedūra
...
Garo pirtis, sūkurinė vonia, kūno šveitimas ir putų procedūra ant akmeninio gulto, atpalaiduojantis kūno įmasažavimas kvepiančiais aliejais, poilsis su arbata.
Dovanų kuponas
Levandų harmonija
...
Garo pirtis, sūkurinė vonia, kūno šveitimas ir levandų kaukė kūnui, atpalaiduojanti procedūra su karštais levandų ryšulėliais, poilsis su arbata. Taip pat prie šios procedūros galite pasirinkti atpalaiduojantį veido masažą.
Dovanų kuponas
Liekninanti programa
...
Infraraudonųjų spindulių sauna, kūno šveitimas, liekninačios kaukės įvyniojimas probleminėms vietoms, anticeliulitinio aliejaus įmasažavimas, arbata.
Dovanų kuponas
Liepos žydėjimas
...
Pėdų vonelė, galvos ir pečių juostos atpalaidavimas, garo pirtis ir sūkurinė vonia, kūno šveitimas, kūno atpalaiduojantis masažas, JAI veido masažas su aliejumi ir grožio burbulais, JAM nugaros atpalaidavimas, poilsis prie arbatos.
Dovanų kuponas
Lietuviška ąžuolo procedūra
...
Pasikaitinimas garo pirtyje, sūkurinė vonia, kūno šveitimas ąžuolo žievės šveitikliu, ąžuolo kaukė kūnui, veido masažas ąžuolo žievės ryšulėliais, kūno masažas ąžuolo lazdelėmis. Tai tonizuojanti, jėgas, energiją atstatanti procedūra atliekama panaudojant gydomąsias ąžuolo savybes.
Dovanų kuponas
Minijos vingis
...
Ajerų vonelė pėdoms, kūno šveitimas ir įvyniojimas su žaliuoju moliu ir ajerais, veido kaukė; kūno ir veido masažas su ajerų aliejumi (1 val.); arbata. Šiai procedūrai įkvėpimą gavome iš brolio pranciškono Evaldo, atskleidusio mums Minijos upės grožį, ten augančios augmenijos kvapą ir savybes. Esant galimybei, pėdų vonelės metu galime parodyti jo nufilmuotus Minijos gamtovaizdžius. Procedūroje naudojame ajerą, kuris nuo senų laikų laikomas išminties augalu, nes jis praskaidrina, atjaunina protą. Taip pat gydo įvairius uždegimus, stiprina nervų sistemą. Sujungę šias ajero savybes su valančiu žaliuoju moliu, Jums siūlome gaivinančią, valančią, jėgas atstatančią procedūrą, kvepiančią ajerais.
Dovanų kuponas
Poilsis
...
garo pirtis, sūkurinė vonia, klasikinis kūno atpalaidavimo masažas (1 val.), arbata
Dovanų kuponas
Putų malonumas
...
Pasikaitinimas garo pirtyje, sūkurinė vonia, kūno šveitimas hamame su šilkine pirštine, putų procedūra, poilsis su arbata. Putų procedūra – tai turkiškos pirties procedūra atliekama hamame. Pirmiausia kūnas nušveičiamas šilko pirštine, padaromos putos iš natūralaus, odą puoselėjančio muilo. Tai nuostabi, odą valanti procedūra.
Dovanų kuponas
Relax
...
Pasikaitinimas pirtyje, sūkurinė vonia, atpalaiduojantis masažas kūnui, poilsis su arbata.
Dovanų kuponas
Rožių žavesys
...
Garo pirtis, sūkurinė vonia, kūno šveitimas rožių šveitikliu, atpalaiduojantis kūno įmasažavimas rožių aliejumi, rožių veido kaukė (drėkinanti), arbata. Taip pat prie šios procedūros galite pasirinkti atpalaiduojantį veido masažą. Rožė dar vadinama gėlių karaliene. Rožės žiedlapiai ir aliejus, naudojami šioje procedūroje, padės pasijusti ypatingai. Rožių aromatas įkvepia pasitikėjimo savimi, pakylėja sielą aukščiau, ir ypač tinka moterims.
Dovanų kuponas
SPA dviese
...
Garo pirtis, sūkurinė vonia (40 min.), kūno šveitimas, atpalaiduojantis masažas dviems, arbata. Nuostabus poilsis dviese.
Dovanų kuponas
SPA malonumas
...
Pasikaitinimas pirtyje, sūkurinė vonia, SPA masažas su rytietiškais elementais veidui ir kūnui (1 val. 30 min.), arbata.
Dovanų kuponas
Skambantys kedrai
...
Tibeto dubenų garsų, vibracijos, bei aromatinio atpalaiduojančio masažo derinys. Siūlome išbandyti iš amžių glūdumos atkeliavusius Tibeto dubenų garsus, kurie padės nurimti, sustiprins jūsų imuninę sistemą, sugrąžins vidinę harmoniją, prisidės prie savaiminio sveikimo proceso. Kedrų eterinio aliejaus kvapas sumažins stresą ir įtampą.
Dovanų kuponas
Skambančių dubenų garsų terapija grupei iki 10 žmonių
...
Jūsų kolektyvas galės ne tik klausyti , bet ir patys groti skambančiais Tibeto dubenimis. Jubiliatui visi kartu, padedami SPA specialistės Nidos, surengsite tikrą garsų masažą- koncertą, kuris ilgai išliks jam atmintyje. Terapijos metu išgirsite ir kitokių instrumentų- vandenyno ošimą primenantį būgną, koshi varpelius, kankles, tingšos varpelius. Skambančių dubenų terapija kilusi iš senovės Tibeto vienuolynų. Kiekvienas vienuolis turėdavo savo asmeninį dubenį su kuriu dirbdavo medituodamas, gydydavosi užklupus ligoms. Indas būdavo parenkamas individualiai, jo skleidžiamo garso aukštumas turi sutapti su savininko vibracijomis. Ta pati garso vibracija, tik stipresnė, yra skleidžiama bažnyčios varpų. Varpai, kaip ir Tibeto dubenys gaminami iš kelių metalų lydinio. Yra ištirta, kad vibracija, skleidžiama skambant šiems metalams stabdo įvairių ligų sukėlėjus. Skambančių dubenų garsas harmonizuoja viso organizmo ląsteles, numalšina stresą, sumažina kūno įtampą, sustiprina imuninę sistemą, gerina smegenų veiklą. Tinka ir suaugusiems ir vaikams. Netinka turint širdies stimuliatorių ir nestabilios psichikos žmonėms. Garsų terapijos atmintinė: * Į terapiją kviečiame atvykti 10 min. anksčiau, kad spėtumėte nurimti ir pasiruošti. * Nerekomenduojama ateiti po sunkaus valgio, nevartokite alkoholio prieš terapiją ir iškart po jos. * Pratęsti jūsų šventę ir bendravimą kviečiame mūsų pirtyse.
Dovanų kuponas
Spanguolės žavesys
...
Pasikaitinimas pirtyje, sūkurinė vonia, kūno šveitimas spanguolių šveitikliu, kūno įvyniojimas į spanguolių kaukę, arbata. Tai puikus jauninantis ir atpalaiduojantis kūno procedūrų kompleksas. Švelnaus pirties garo paruošta oda šveičiama natūraliu spanguolių tyrės šveitikliu. Spanguolių sudėtyje esančios organinės rūgštys naikina mikrobus, šalina toksinus, slopina uždegimus. Spanguolių kaukė odą prisotina vitaminais, mikroelementais, pasižymi drėkinančiu ir jauninančiu poveikiu. Rekomenduojama suglebusiai, pavargusiai odai, trokštančiai natūralios gamtos glamonių. Prie šios procedūros galite pasirinkti atpalaiduojantį viso kūno įmasažavimą aromatiniais aliejais.
Dovanų kuponas
Vaistažolių procedūra
...
Pasikaitinimas pirtyje, sūkurinė vonia, kūno šveitimas su šilkine pirštine, įtrynimas žolelių ir medaus mišiniu, poilsis su arbata
Dovanų kuponas
Vaistažolių rojus
...
Pasikaitinimas pirtyje, sūkurinė vonia, kūno šveitimas vaistažolėmis, aliejaus įmasažavimas, poilsis su arbata.
Dovanų kuponas
Vyriškas SPA
...
Garo pirtis ir sūkurinė vonia; Švediškas kūno atpalaidavimo masažas (1 val. 30 min.); arbata. Šis gilesnis masažas atpalaiduoja įsitempusius raumenis, sumažina jų nuovargį, pagerina žmogaus darbingumą. Raumenų tempimo judesiai išlaisvina sąnarius ir suteikia kūnui lankstumo.
Dovanų kuponas
Šildantis SPA ritualas
...
Pasinerkite į šildančius citrusų ir prieskonių aromato malonumus: pasikaitinimas garo pirtyje, sūkurinė vonia, kūno šveitimas, drėkinanti veido kaukė, šilta aromatinė pėdų vonelė, atpalaiduojanti kūno procedūra su lininiais prieskonių ryšulėliais ir aliejumi (1 val.), arbata.
Dovanų kuponas
Šilumos terapija
...
Pasikaitinimas pirtyje, sūkurinė vonia, terapija su karštais lavos akmenimis (1val.), arbata Terapija atliekama naudojant vulkaninės kilmės akmenis, turtingus geležimi ir magniu, ilgai saugančius šilumą. Procedūros tikslas – akmenų šiluma ir masažinių judesių pagalba atpalaiduoti organizmą, išlaisvinti giliai kūne susikaupusias įtampas. Terapija rekomenduojama žmonėms, varginamiems nuovargio, fizinės ir emocinės įtampos, šalčio pojūčio galūnėse. Nerekomenduojama sergant ūminėmis ligomis, hipertonija.
Dovanų kuponas
Šokoladinė akimirka
...
Pasikaitinimas pirtyje, sūkurinė vonia, kūno įmasažavimas šokoladu, arbata. Blogas mintis ir nuovargį palikę pirties garuose, pasinersite į šokoladinį malonumą. Šokoladas mažina stresą, džiugina sielą ir kūną. Tai ypatingas ingredientas, atpalaiduojantis raumenis ir stimuliuojantis „laimės“ hormonų išsiskyrimą. Viso kūno įmasažavimas šokoladu suteiks nepatirtų pojūčių, o oda liks pamaitinta ir gaivi.
Dovanų kuponas