Veido procedūros

Atpalaiduojantis veido masažas
...
Masažo metu atpalaiduojama pečių juosta, kaklas, veido raumenys. Toks masažas - tai labai maloni ir efektyvi senėjimo profilaktika. Po šio masažo žmogus jaučiasi pailsėjęs, atsipalaidavęs, mažiau matomos raukšlės, pagerėja miegas.
Dovanų kuponas
Jauninanti veido SPA
...
Šveitimas, veido ovalą formuojantis masažas (1val.), stangrinanti kaukė, kaukės metu - pėdų masažas, arbata.
Dovanų kuponas
Tajų taškinė galvos ir veido terapija
...
Terapijos metu daromi paspaudimai specialiuose veido taškuose,atpalaiduoja visą organizmą,nuima įtampą,gerina kraujotaką. Galvos sričiai taikoma Shiatsu technika-tai tolygus galvos meridianinių taškų spaudimas. Terapija stabilizuoja emocinę pusiausvyrą,padeda susikaupti, nusiraminti.
Dovanų kuponas
Veido SPA
...
Veido odos šveitimas, aktyvaus serumo panaudojimas, relaksuojantis SPA veido masažas, kaukė, poilsis su arbata.
Dovanų kuponas
Veido kaukė
...
Šalia kitų procedūrų, papildomai galite užsisakyti veido kaukę. Vietoje pasirinksite drėkinančią, valančią, ar stangrinančią kaukę. Kaina nuo 4,5 Eur, priklausomai nuo to kurią pasirinksite.
Veido ovalą formuojantis masažas
...
Masažas veiksmingai atpalaiduoja mimikos ir giliųjų raumenų įtampą, gerina skysčių nutekėjimą, koreguoja ir formuoja gražų veido ovalą. Ryškus rezultatai matomi jau nuo pirmos procedūros.
Dovanų kuponas
Šildanti ramunėlių veido procedūra
...
Maitina, tonizuoja, stangrina. *Veido odos nuvalymas šiltais ramunėlių kompresais. *Klasikinis veido masažas su vitaminu E, taip pat masažas su šiltais ramunėlių ryšuliukais. *Maitinanti šilto parafino kaukė veidui. Šiluma, vitamino E antioksidacinės savybės, ramunėlių gaivumas, masažas - tikra atgaiva pavargusiai, sausai veido odai. Parafino kaukė pagerina veikliųjų medžiagų pasisavinimą į odą, padidina elastingumą, pagreitina kraujotaką ir ląstelių atsinaujinimą.
Dovanų kuponas

Pėdų ir rankų procedūros

Aromaterapinis pėdų masažas
...
Pėdose yra daugybė refleksinių taškų, juos masažuojant daromas teigiamas poveikis visam organizmui, o eteriniai aliejai, parinkti individualiai, stiprina organizmą, padeda grąžinti pusiausvyrą ir energiją.
Dovanų kuponas
Parafino vonelė
...
Suminkština sausą pėdų ir delnų odą, šiluma gerai veikia pirštų sąnarius.
Dovanų kuponas
SPA poilsis pėdoms
...
"SPA poilsis pėdoms": vaistažolių vonelė, pėdų šveitimas, aromaterapinis pėdų masažas; poilsis su arbata
Dovanų kuponas
Tajų taškinė delnų terapija
...
Delnuose yra daugybė refleksinių taškų,kurie masažo metu spaudžiami, taip energizuojamas visas organizmas, o pavargusioms rankoms - tai saldus malonumas.
Dovanų kuponas
Tajų taškinė pėdų terapija
...
Masažo metu spaudžiami refleksiniai taškai pėdose , kurie susiję energetiniais kanalais su įvairiais organais. Taip padedame ne tik pėdoms pailsėti, bet ir visam organizmui.
Dovanų kuponas

Kūno procedūros

Aromaterapinis kūno ir veido masažas
...
Aromaterapija – tai fizinių, dvasinių problemų sprendimas ir profilaktika, naudojant natūralius augalinės kilmės gamtos aromatus – eterinius aliejus. Šie aliejai – tai kvapūs veikliųjų augalo savybių koncentratai, gaunami distiliavimo būdu iš augalų. Aromaterapijoje pagrindinis darbo metodas yra masažas. Eteriniai aliejai patenka į žmogaus organizmą dviem būdais: per odą ir per kvėpavimo takus. Masažas sumažina įtampą, sušildo jausmus, harmonizuoja kūną, protą ir sielą. Aliejų mišinys, kurį pasirinksite prieš masažą atliks aromaterapinį poveikį.
Dovanų kuponas
Atpalaiduojanti kūno procedūra su karštais žolelių ryšulėliais
...
Tai holistinė procedūra, harmoningai jungianti aromaterapiją ir atpalaiduojantį šilumos poveikį. Tuo metu kai protą atpalaiduoja žolelių aromatai, masažas su ryšulėliais sušildo ir atpalaiduoja raumenis ir sąnarius.
Dovanų kuponas
Atpalaiduojantis kūno masažas
...
Tai sutrumpinta SPA terapija. Naudojami aromaterapiniai aliejai suteiks jums nuostabią atsipalaidavimo akimirką.
Dovanų kuponas
Besilaukiančiai mamytei - atpalaiduojantis holistinis masažas
...
Būsimai mamai ypač reikalingas teisingas ir saugus prisilietimas. Nėštumas - nėra kontraindikacija masažui, jei jis atliekamas teisingai. Nėštumo metu yra zonų, kurių griežtai negalima liesti (juosmuo, pėdos, delnai). Tačiau masažas pečių juostai, kaklui, kojoms, šlaunims pagerins Jūsų savijautą. Naudojame Rūtos Stratkauskienės sukurtą masažo techniką.
Dovanų kuponas
Galvos ir pečių srities atpalaidavimas
...
Galvos, kaklo ir pečių juostos atpalaidavimas veiksmingai pašalina nuovargį, įtampą. Rekomenduojamas dirbantiems sėdimą darbą.
Dovanų kuponas
Galvos plaukų šaknų kaukė
Holistinis nugaros atpalaidavimas
...
Šio masažo tikslas - įvertinti jūsų būseną, prisiderinti prie jūsų poreikių. Atpalaiduojami nugaros raumenys, apjungiant kūną į vieną vientisą visumą.
Dovanų kuponas
Klasikinis kūno masažas
...
Gerina raumenų tonusą, kraujo apytaką, suteikia energijos ir sustiprina emocinę pusiausvyrą. Tai terapija, paliečianti visas organizmo sistemas, išjudinanti Jūsų snaudžiantį kūną, grąžinanti jėgas. Jūs ir vėl jausitės žvaliai.
Dovanų kuponas
Klasikinis nugaros atpalaidavimo masažas
...
Šis masažas atpalaiduoja nugaros raumenis,nuima įtampą. Rekomenduojamas dirbantiems stovimą, taip pat sėdimą darbą, taip pat turintiems didelį fizinį krūvį.
Dovanų kuponas
Kūno įvyniojimas į kaukę
...
Galite rinktis iš šių įvyniojimų: 1) Šokoladinė kūno kaukė pasižymi odą jauninančiu, stangrinančiu, tonizuojančiu, nuotaiką keliančiu poveikiu. 2)Spanguolių kūno kaukė drėkina, atstato, jaunina kūno odą. Prisotina vitaminais ir mikroelementais. 3)Negyvosios jūros purve yra didelė mineralų ir mikroelementų koncentracija. Nuo senų laikų jis naudojamas įvairioms odos, sąnarių ligoms gydyti. Purvo kaukė neutralizuoja toksinus, maitina, tonizuoja, skatina žaizdų gijimą, veikia priešuždegimiškai.
Dovanų kuponas
SPA masažas su rytietiškais elementais veidui ir kūnui
...
Ši terapija padės pasiekti maksimalų atsipalaidavimą per maksimaliai trumpą laiką. Tajų terapijos elementai, panaudojami reikiamu momentu ir reikiamoj vietoj, duoda nuostabius rezultatus, aromaterapija sustiprina poveikį. Terapija padeda greitai atstatyti kūno, proto ir dvasios pusiausvyrą. Arbata.
Dovanų kuponas
Sportinis nugaros atpalaidavimas
...
Skiriamas visiems, jaučiantiems nugaros įtampą nuo streso, sėdimo ar stovimo darbo, sportavimo ir kt. Tai atpalaidavimas, mankštinantis nugaros raumenis ir per trumpą laiką nuimantis nugaros įtampą.
Dovanų kuponas
Tajų taškinė terapija (galvos,veido,delnų)
...
Tailandiečių ir Shiatsu taškiniai masažai skirti tikriems masažų gurmanams. Atstato proto ir emocijų pusiausvyrą. Naudojame Editos Kestauskienės masažo techniką.
Dovanų kuponas
Terapija su karštais lavos akmenimis
...
Terapija atliekama naudojant vulkaninės kilmės akmenis, turtingus geležimi ir magniu, ilgai saugančius šilumą. Procedūros tikslas – akmenų šiluma ir masažinių judesių pagalba atpalaiduoti organizmą, išlaisvinti giliai kūne susikaupusias įtampas. Terapija rekomenduojama žmonėms, varginamiems nuovargio, fizinės ir emocinės įtampos, šalčio pojūčio galūnėse. Nerekomenduojama sergant ūminėmis ligomis, hipertonija.
Dovanų kuponas
Terapija tik moterims
...
Anticeliulitinė procedūra, skirta sumažinti „apelsino žievelės“ efektą tam tikrose kūno vietose.
Dovanų kuponas
Kūno šveitimas
...
Dovanų kuponas
Švediškas kūno masažas
...
Dovanų kuponas
Holistinis kojų masažas
...
Dovanų kuponas